Blog

Toto jsou trendy paruk v roce 2022

Je to oficiálně jedno z našich oblíbených ročních období – předpovídání trendů paruk, na které se těšíme v roce 2022. Po více než roce stráveném doma se nositelé paruk, kteří toužili vytáhnout své úlovky z úkrytu, vrátili a zvykli si na „nový normál“. Pro začátek jsme viděli, jak se lidé cítí mnohem pohodlněji při hře se střihy a barvami.

Samozřejmě musíme poděkovat některým z našich oblíbených celebrit za to, že nám předvedly některé z trendů, které se v novém roce objeví. Pokud hledáte inspiraci pro vaši nástěnku na úpravu vlasů, měli byste se podívat na takové, jako jsou Doja Cat, Megan Thee Stallion a Cardi B, protože jsou hlavními trendy v parukách, kteří se nebojí vyjít ze svého pohodlí, a zároveň nás inspirují udělat totéž.

 

                              1     2     3

 

Naším posláním je přinést styl lidem a nabízíme produkty, o kterých si myslíme, že si je zamilujete stejně jako my.

 

Creative Fringe

Pokud hledáte možnosti paruky, které nevyžadují lepidlo (nebo nevíte, jak paruku „položit“) ofina je vzhled, po kterém byste měli v novém roce jít. Nejlepší část ofiny, která je v trendu je, že můžete použít rovnou, vlnitou nebo kadeřavou ofinu. Vyberte si vzhled, po kterém vaše srdce touží! Zde jsou některé z našich oblíbených.

 

                                                                       4     5     

 

Rapunzel Vibes

Jsou-li vaší představou o dobrém vlasovém dni dramaticky dlouhé vlasy připomínající Rapunzel, s radostí se s vámi můžeme podělit o to, že v následujícím roce jsou trendy delší vlasy. S délkou možná budete chtít zvážit investici do vysoce kvalitní dlouhé paruky, která minimálně opadává a zamotává se a může vám vydržet léta. Toto jsou naše tipy na krásně dlouhé paruky.

 

       7     8     9     10

 

Asymetrické Boby

Jak jste si již mohli všimnout, některé z trendů paruk, které vidíme v roce 2022, jsou obraty v trendech, které již známe a milujeme – a boby nejsou jiné. V novém roce se těšte na to, jak pozvednete své oblíbené střihy bobů na vyšší úroveň přidáním drzého asymetrického zatáčku. Není to obyčejný bob, je to zábavný bob.

 

                                                                                                      11

 

Kontrastní kořeny

Hraní si s výraznou barvou je v průběhu let dlouhodobým trendem nositelů paruk. Koneckonců, paruky vám dávají možnost rozhýbat jakoukoli barvu vlasů, aniž byste ohrozili zdraví vašich přirozených pramenů. Jeden specifický barevný trend, pro rok 2022, jsou barevné kořínky. Můžete jít odvážně s jasnými (a la Billie Eilish) nebo přirozeněji s blond, hnědými a černými kořínky. V naší nabídce naleznete různé barevné kombinace.

 

                                                                                                     12

 

Reverzní Ombré

Ombré je jednou z těch barevných technik, které snad nikdy nevyjdou z módy. V roce 2021 měla barva, která postupně přechází z tmavé do světlé od kořínků ke konečkům, ve světě paruk dost silné zastoupení. V roce 2022 můžeme očekávat převrat v technice barev – reverzní ombré.

Jak už název napovídá, tato barevná technika je přesným opakem tradičního ombré a místo toho postupně vybledne ze světlé u kořínků do tmavšího odstínu na konečcích vlasů. Tento styl lze dosáhnout přechodem z blond do černé, ale lze jej dosáhnout i výraznými barvami.

 

Oranžová

Poté, co jsme v roce 2021 viděli obrovský důraz paruky červené barvy, bylo jen otázkou času, kdy pomalu začneme postupovat směrem k oranžové. I když se někteří možná nerozhodnou pro zářivě oranžové vlasy v třeskoucí zimě, do jara bychom měli vidět několik nadšenců paruk, kteří si hrají s oranžovými styly.

Proto neváhejte a vyzkoušejte i vy některý z nových trendů pro rok 2022.

 

                                                                                                     13

Výhody LACE FRONT paruk

Výhody LACE FRONT paruk 
 
Dámy se rozhodnou nosit paruky z mnoha důvodů, počínaje vypadáváním vlasů až po vzrušení vyzkoušením různých barev a stylů vlasů. Aby se vaše vyhledávání trochu zjednodušilo, tento článek vám řekne vše, co potřebujete vědět o úžasných výhodách Lace front paruk! 


 
Co je Lace front paruka? 
 
Lace front paruky nosili hollywoodské hvězdy a celebrity jako Beyoncé, Kardashians, Jennifer Lopez  a Tyra Banks, aby jim umožnily mít dokonalý účes pro filmy, koncerty a jiné udalosti a zároveň aby nebylo vidět, že mají paruku. Během posledních deseti let se paruky Lace front staly populárními a není divu, proč! Design těchto paruk vyniká jejich průzračnou krajkovou konstrukcí, která způsobila revoluci v přirozeném vzhledu paruky. Paruka Lace front má malý průsvitný krajkový panel připevněn k vlasové linii paruky. Pro tento účel jsou přišity vlasové prameny, které způsobují neidentifikovatelnou vlasovou linii a iluzi, že nové vlasy rostou. 
 
Proč je láce front paruka tak populární? 


 
Přirozený dojem při nošení Lace front paruky je jednou z největších výhod - "iluze vlasů rostoucích z přírodní linie vlasů". Vzhledem k tomu, jak přirozená paruka vypadá, je téměř nemožné říci, že nositelé mají vůbec paruku! Lace front paruky jsou skvělé na maskování nepřirozené hranice mezi vaší parukou a pokožkou, takže jsou ideální pro ty, kteří hledají nové účesy na přezkoumání a nechtějí, aby jejich okolí zjistilo, že mají paruku.  
 
Komfort je klíčem 
 
Lace front paruky mají tendenci být lehčí a pohodlnější než mnoho jiných parukový konstrukcí, zejména při horkém počasí nebo při dlouhém nošení paruky, když se vaše pokožka hlavy stává teplá a začne se potit. Při nošení Lace front paruky však může vaše pokožka hlavy dýchat, protože krajka je tak čirá. 
Mnoho žen zjistilo, že Lace front paruka je přirozenější, jelikož paruka nemá okraje; je to z toho důvodu, že se paruka a pokožka sloučí a vytvoří přirozenou vlasovou linii, která vám poskytne větší důvěru při zkoumání možností stylingu nebo i při problémech s vypadáváním vlasů či jiných zdravotních problémech. 

      


 
 

Klikněte na tento link a podívejte se na všechny naše Lace Front paruky. 

 

Zde je také videonávod, jak si nasadit a aplikovat láce front paruku, aby byla připravena na nošení.

  1. Najděte si čas a vhodně osvětlenou místnost
  2. Vyberte si způsob stříhání - na figuríně nebo na hlavě (ideál je přímo na hlavě)
  3. Stříhejte blízko k vlasové linii, ale nestříhejte příliš blízko. Vždy stříhejte méně, než si myslíte a potom v případě potřeby dostřihu více
  4. Nestříhejte rovně ale spíše malými cik cak či klikatými pohyby
  5. Příjemné nošení :-)

 

V případě, že si přejete poslat paruku na Slovensko, objednejte si ji přes náš slovenský eshop - www.svetparochni.sk.


 
 

2 položek celkem
Zpět do obchodu