Výhody LACE FRONT paruk

Výhody LACE FRONT paruk 
 
Dámy se rozhodnou nosit paruky z mnoha důvodů, počínaje vypadáváním vlasů až po vzrušení vyzkoušením různých barev a stylů vlasů. Aby se vaše vyhledávání trochu zjednodušilo, tento článek vám řekne vše, co potřebujete vědět o úžasných výhodách Lace front paruk! 


 
Co je Lace front paruka? 
 
Lace front paruky nosili hollywoodské hvězdy a celebrity jako Beyoncé, Kardashians, Jennifer Lopez  a Tyra Banks, aby jim umožnily mít dokonalý účes pro filmy, koncerty a jiné udalosti a zároveň aby nebylo vidět, že mají paruku. Během posledních deseti let se paruky Lace front staly populárními a není divu, proč! Design těchto paruk vyniká jejich průzračnou krajkovou konstrukcí, která způsobila revoluci v přirozeném vzhledu paruky. Paruka Lace front má malý průsvitný krajkový panel připevněn k vlasové linii paruky. Pro tento účel jsou přišity vlasové prameny, které způsobují neidentifikovatelnou vlasovou linii a iluzi, že nové vlasy rostou. 
 
Proč je láce front paruka tak populární? 


 
Přirozený dojem při nošení Lace front paruky je jednou z největších výhod - "iluze vlasů rostoucích z přírodní linie vlasů". Vzhledem k tomu, jak přirozená paruka vypadá, je téměř nemožné říci, že nositelé mají vůbec paruku! Lace front paruky jsou skvělé na maskování nepřirozené hranice mezi vaší parukou a pokožkou, takže jsou ideální pro ty, kteří hledají nové účesy na přezkoumání a nechtějí, aby jejich okolí zjistilo, že mají paruku.  
 
Komfort je klíčem 
 
Lace front paruky mají tendenci být lehčí a pohodlnější než mnoho jiných parukový konstrukcí, zejména při horkém počasí nebo při dlouhém nošení paruky, když se vaše pokožka hlavy stává teplá a začne se potit. Při nošení Lace front paruky však může vaše pokožka hlavy dýchat, protože krajka je tak čirá. 
Mnoho žen zjistilo, že Lace front paruka je přirozenější, jelikož paruka nemá okraje; je to z toho důvodu, že se paruka a pokožka sloučí a vytvoří přirozenou vlasovou linii, která vám poskytne větší důvěru při zkoumání možností stylingu nebo i při problémech s vypadáváním vlasů či jiných zdravotních problémech. 

      


 
 

Klikněte na tento link a podívejte se na všechny naše Lace Front paruky. 

 

Zde je také videonávod, jak si nasadit a aplikovat láce front paruku, aby byla připravena na nošení.

  1. Najděte si čas a vhodně osvětlenou místnost
  2. Vyberte si způsob stříhání - na figuríně nebo na hlavě (ideál je přímo na hlavě)
  3. Stříhejte blízko k vlasové linii, ale nestříhejte příliš blízko. Vždy stříhejte méně, než si myslíte a potom v případě potřeby dostřihu více
  4. Nestříhejte rovně ale spíše malými cik cak či klikatými pohyby
  5. Příjemné nošení :-)

 

V případě, že si přejete poslat paruku na Slovensko, objednejte si ji přes náš slovenský eshop - www.svetparochni.sk.


 
 

Zpět do obchodu