Toto jsou trendy paruk v roce 2022

Je to oficiálně jedno z našich oblíbených ročních období – předpovídání trendů paruk, na které se těšíme v roce 2022. Po více než roce stráveném doma se nositelé paruk, kteří toužili vytáhnout své úlovky z úkrytu, vrátili a zvykli si na „nový normál“. Pro začátek jsme viděli, jak se lidé cítí mnohem pohodlněji při hře se střihy a barvami.

Samozřejmě musíme poděkovat některým z našich oblíbených celebrit za to, že nám předvedly některé z trendů, které se v novém roce objeví. Pokud hledáte inspiraci pro vaši nástěnku na úpravu vlasů, měli byste se podívat na takové, jako jsou Doja Cat, Megan Thee Stallion a Cardi B, protože jsou hlavními trendy v parukách, kteří se nebojí vyjít ze svého pohodlí, a zároveň nás inspirují udělat totéž.

 

                              1     2     3

 

Naším posláním je přinést styl lidem a nabízíme produkty, o kterých si myslíme, že si je zamilujete stejně jako my.

 

Creative Fringe

Pokud hledáte možnosti paruky, které nevyžadují lepidlo (nebo nevíte, jak paruku „položit“) ofina je vzhled, po kterém byste měli v novém roce jít. Nejlepší část ofiny, která je v trendu je, že můžete použít rovnou, vlnitou nebo kadeřavou ofinu. Vyberte si vzhled, po kterém vaše srdce touží! Zde jsou některé z našich oblíbených.

 

                                                                       4     5     

 

Rapunzel Vibes

Jsou-li vaší představou o dobrém vlasovém dni dramaticky dlouhé vlasy připomínající Rapunzel, s radostí se s vámi můžeme podělit o to, že v následujícím roce jsou trendy delší vlasy. S délkou možná budete chtít zvážit investici do vysoce kvalitní dlouhé paruky, která minimálně opadává a zamotává se a může vám vydržet léta. Toto jsou naše tipy na krásně dlouhé paruky.

 

       7     8     9     10

 

Asymetrické Boby

Jak jste si již mohli všimnout, některé z trendů paruk, které vidíme v roce 2022, jsou obraty v trendech, které již známe a milujeme – a boby nejsou jiné. V novém roce se těšte na to, jak pozvednete své oblíbené střihy bobů na vyšší úroveň přidáním drzého asymetrického zatáčku. Není to obyčejný bob, je to zábavný bob.

 

                                                                                                      11

 

Kontrastní kořeny

Hraní si s výraznou barvou je v průběhu let dlouhodobým trendem nositelů paruk. Koneckonců, paruky vám dávají možnost rozhýbat jakoukoli barvu vlasů, aniž byste ohrozili zdraví vašich přirozených pramenů. Jeden specifický barevný trend, pro rok 2022, jsou barevné kořínky. Můžete jít odvážně s jasnými (a la Billie Eilish) nebo přirozeněji s blond, hnědými a černými kořínky. V naší nabídce naleznete různé barevné kombinace.

 

                                                                                                     12

 

Reverzní Ombré

Ombré je jednou z těch barevných technik, které snad nikdy nevyjdou z módy. V roce 2021 měla barva, která postupně přechází z tmavé do světlé od kořínků ke konečkům, ve světě paruk dost silné zastoupení. V roce 2022 můžeme očekávat převrat v technice barev – reverzní ombré.

Jak už název napovídá, tato barevná technika je přesným opakem tradičního ombré a místo toho postupně vybledne ze světlé u kořínků do tmavšího odstínu na konečcích vlasů. Tento styl lze dosáhnout přechodem z blond do černé, ale lze jej dosáhnout i výraznými barvami.

 

Oranžová

Poté, co jsme v roce 2021 viděli obrovský důraz paruky červené barvy, bylo jen otázkou času, kdy pomalu začneme postupovat směrem k oranžové. I když se někteří možná nerozhodnou pro zářivě oranžové vlasy v třeskoucí zimě, do jara bychom měli vidět několik nadšenců paruk, kteří si hrají s oranžovými styly.

Proto neváhejte a vyzkoušejte i vy některý z nových trendů pro rok 2022.

 

                                                                                                     13

Zpět do obchodu